Gizlilik Sözümüz

İNTERNET GİZLİLİK BEYANI

Gizlilik Sözümüz www.papyonosgb.com.tr  ziyaretçilerimizin gizliliği bizim için çok önemli olup, vermiş olduğunuz bütün bilgilerin güvenliği için gerekli her türlü önlem alınmaktadır. Web sitemizi her ziyaret edişinizde, "domain name"iniz web "server"ımız tarafından tanınır ve ayrıca bizimle iletişim kurduğunuz e-mailleriniz vasıtasıyla e-mail adresiniz saklanır. Topladığımız bu bilgiler, siz aksini bildirmedikçe, sadece dahili olarak kullanılacak ve sizin izniniz olmadıkça üçüncü kişilerle katiyen paylaşılmayacaktır.

İSEÇ Papyon Ortak Sağlık Güvenlik Birimleri Eğitim ve Danışmanlık Ltd.Şti. web sitesinde çeşitli bilgi, ürün ve hizmetler sunulmakta olup, her ziyaretinizde promosyonlardan haberdar olabilecek ve yenilikleri takip edebileceksiniz. İSEÇ PAPYON OSGB WEB SİTESİ KULLANIM İSEÇ Papyon Ortak Sağlık Güvenlik Birimleri Eğitim ve Danışmanlık Ltd.Şti. (PAPYON OSGB ) bu siteyi (SİTE) sizin bilgilendirilmeniz, eğitiminiz ve iletişiminiz için sürdürmektedir. Siteye erişim ve kullanım, aşağıda belirtilmiş olan şart ve kurallara tabidir:

 1. Papyon OSGB, işbu SİTE'de bulunan bilgi ve materyallerin geçerli, doğru ve güncel olmalarını sağlamak için her türlü çabayı göstermekte, ancak SİTEDE veya SİTE'ye veya SİTE'den yönlendirilen herhangi bir sitenin içinde bulunan bilgi, metin, grafik, bağlantı veya diğer konuların doğruluğu, güvenilirliği veya tamlığı hakkında hiçbir garanti vermemektedir. SİTE'de, SİTE'ye veya SİTE'den yönlendirilen herhangi bir sitede bulunan materyallerdeki herhangi bir hata veya ihmalden ötürü Papyon OSGB´ye hiçbir sorumluluk yüklenemez. Papyon OSGB, işbu SİTE'de tarif edilen programları, politikaları, ürünleri ve hizmetleri haber vermeden her zaman değiştirme hakkını saklı tutar.
 2. İşbu site'de bulunan bilgi ve materyaller, size olduğu gibi aktarılır ve işbu site'yi veya site'ye veya site'den yönlendirilen herhangi bir siteyi kullanırken tüm sorumluluk size ait olup, Papyon OSGB, bu konuda hiç bir şekil ve surette bir garanti vermemektedir. Bilgisayarınızı veya diğer bir malınızı site'yi veya site'ye veya site'den yönlendirilen herhangi bir siteyi kullanmanız sebebiyle veya site'den veya site'ye veya site'den aktarılan herhangi bir siteden herhangi bir materyali, metni veya resmi indirmeniz sebebiyle, bilgisayarınıza veya diğer bir malınıza gelebilecek herhangi bir zarar veya bulaşabilecek virüsten dolayı her türlü mesuliyet size aittir. işbu site'ye veya site'den veya site'ye aktarılan herhangi bir siteye girmenizden veya kullanmanızdan ötürü meydana gelen herhangi bir doğrudan veya dolaylı zarar nedeniyle Papyon OSGB´a hiçbir hukuki veya cezai sorumluluk yüklenemez.
 3. Papyon OSGB başka sitelere bağlantı vermekte olup, ayrıca işbu SİTE'ye Papyon OSGB ´ce bilinen ve bilinmeyen diğer sitelerden de bağlantı verilebilir. Papyon OSGB, işbu SİTE'den bağlanılan veya bağlantı verilmiş olan sitenin içeriğinden hiçbir şekil ve surette sorumlu değildir. Bir başka sitenin işbu SİTE'ye bağlantı vermesi veya işbu SİTE'den bağlantı verilmiş olması nedeniyle:
  1. Papyon OSGB ´nin söz konusu sitenin veya orada tarif edilen ürün veya hizmetlerin veya sahibinin sponsoru olduğu, lisans verdiği, arkasında olduğu, ortaklığı olduğu veya başka bir şekilde bağlantısı olduğu;
  2. Papyon OSGB ´nin, bağlanılan siteyi Papyon OSGB ´ın herhangi bir ticari markasını, ticari adını, logosunu veya diğer ticari markalı veya telif haklı materyalini kullanmaya yetkilendirmiş olduğu anlamına gelmez.
 1. İşbu SİTE'de teşhir edilen ticari markalar, hizmet markaları, ticari isimler, logolar ve diğer menşe belirtici işaretler (TİCARİ MARKALAR) Papyon OSGB ´a veya bunları Papyon OSGB ´ye işbu SİTE'de kullanma hakkını vermiş olan üçüncü şahıslara aittir. Burada yer alan hiçbir şey, SİTE'yi dolaşan veya kullanana, işbu SİTE'de teşhir edilen herhangi bir TİCARİ MARKA'yı, ticari markanın sahibinin yazılı müsaadesi olmadan kullanma hakkını vermek şeklinde yorumlanamaz.
 2. İşbu SİTE'ye gönderilen bütün materyallerin, yazışmaların veya bilgilerin (BİLGİ), aksi yazılı bir şekilde belirtilmedikçe, GİZLİ ve bir FİKRİ ÜRÜN OLMADIKLARI addolunacak ve Papyon OSGB ´ın malı haline geleceklerdir. Papyon OSGB bu bilgileri, her ne olursa olsun her türlü amaç için, BİLGİ'lerin içinde bulunan her türlü fikir, kavram, know-how veya tekniklerin kullanılması da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla kullanabilir. Papyon OSGB, BİLGİ'leri her zaman ve herhangi bir medyada çoğaltabilir, teşhir edebilir, aktarabilir, yayımlayabilir veya yayınlayabilir.
 3. Papyon OSGB, zaman zaman "Web Sitesi Kullanım Şartları"nı revize edebilir. İşbu SİTE'yi kullanırken, her halükarda Papyon OSGB tarafından konulacak yeni şart ve kurallara kayıtsız şartsız uyacağınızı kabul etmektesiniz.
 4. Bilgileriniz, kanunlara uymak (örneğin, bir devlet kurumu veya düzenleme makamı tarafından talep edilmesi) veya ilgili mevzuat çerçevesinde açılan davalarda Papyon OSGB’ı savunmak amacıyla veya yasal ticari çıkarları ve haklarını korumak için tarafımızdan gerekli olduğunda kullanılabilir.
 5. Kanunun izin verdiği ölçüde, verdiğiniz bilgiler şirketler grubunun Türkiye dışındaki ülkeler dâhil olmak üzere dünyanın çeşitli yerlerinde bulunan herhangi bir üyesine aktarılabilir veya bunlar tarafından erişilebilir, işlenebilir ya da depolanabilir.
 6. Çocuklar ve reşit olmayanlar, çevrimiçi satış işlemi veya web sitemiz aracılığıyla sunulan hizmetlerimizden SADECE bir ebeveyn veya velisinin onayı ile ya da geçerli kanun kapsamında izin verilmesi halinde kullanabilir. Çocuksanız veya reşit yaşta değilseniz, bu web sitesindeki veya çevrimiçi hizmetteki bazı işlemleri tamamlayabilmeniz için ebeveynleriniz veya velilerinizden izin almanız gerektiğini önemle hatırlatırız.

İSEÇ Papyon Ortak Sağlık Güvenlik Birimleri Eğitim ve Danışmanlık Ltd.Şti.
Bütün Hakları Saklıdır.

 

 

 

Contacts

  info(@)papyonosgb.com.tr
  +90.850.227 6483
  +90.850.227 6483
  Kocayol Cad. İbrahimağa Sk No:4/B 34742, Kadıköy-İSTANBUL